fbpx

НАВЧАЛЬНИЙ МОДУЛЬ SCIENCE. Вік 12-14

Графік навчання:
20 лекцій на місяць
2 рази на тиждень, заняття в будній день (2 лекції) та у вихідний день (3 лекції)
1 лекція – 60 хвилин
4 тренери та 1 куратор групи
Англійська для дітей (2 рази на тиждень)

Програма  12-14  років  — інноваційний  курс  рівня  В1+  CEFR,  який  навчає  англійській  мові  через змістовні   розповіді,   тексти,   прослуховування,   з   елементами   бізнес   англійської,   захопливі ілюстрації та вивчення фактів про навколишній світ та сьогодення. Курс вчить використовувати англійську рівня  В1+ у спілкуванні, дискусіях, презентаціях творчих і бізнес проєктів.

Python

На   курсі   діти   вивчають   основи   програмування   мовою   Python та його вбудовані модулі через створення власної 2D-гри.  Учні опановують побудову  базових алгоритмів,   поняття   функцій,   змінних,   умов,   циклів,   а   також   знайомляться   з   основами об’єктно орієнтованого програмування.

Математика

Текстові  задачі,  системи  двох  рівнянь  з  двома  невідомими,  плоскі  геометричні  фігури,  виграшні стратегії, відсотки, арифметична та геометрична прогресії, можливі конфігурації перетинів графіків функцій – це далеко не повний перелік того, що встигне вивчити дитина за курс.

Science

Вивчення явищ та законів природи, планування, проведення та представлення власних наукових експериментів з хімії, фізики та біології. Діти працюватимуть зі знайомими предметами, проводячи більше експериментів, записуючи та аналізуючи їх результати, що допоможе розвинути  дослідницькі, комунікаційні та навички критичного розуміння доказів.

Нові групи стартують з 16 листопада.

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLab
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вступне тестування
Визначаємо поточне коло інтересів дитини й сфери для розвитку. Пройти тестування
Крок
3
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу