fbpx

Модуль CREATIVE. Вік 10-12

Графік навчання:
20 лекцій на місяць
2 рази на тиждень
1 лекція – 60 хвилин
4 тренери та 1 куратор груп
Англійська для дітей (2 рази на тиждень)

Програма 10-12 років — інноваційний курс рівня В1 CEFR, який навчає англійській мові через змістовні розповіді, тексти, прослуховування, захопливі ілюстрації та дивовижні факти про навколишній світ та сьогодення. На курсі діти вчаться думати, спілкуватися та висловлюватися англійською в межах рівня В1 через виконання творчих проєктів.

Soft Skills – Креативне мислення

Учні курсу виходять за рамки звичного, тестують себе та реальність, досліджують та створюють. Вправи курсу спрямовані на розвиток вербальної та невербальної креативності, опанування роботи в команді, імпровізації та ораторської майстерності.

2D Анімація

Вивчення 12 принципів Диснеївської Анімації. Знайомство з інтерфейсом фотошопу, підготовка  спрайтів для роботи в програмі Dragon Bones. Створення власних анімаційних персонажів наприкінці  курсу

HTML\CSS

Захопливий процес створення якісних і красивих сайтів охоплює технічну розробку, проєктування, структурування інформації, привабливий графічний дизайн  і передачу інформації в мережу. Програма вчить основам web-дизайну, розвиває креативне мислення та вміння структурувати інформацію.

Нові групи стартують з 16 листопада.

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLab
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вступне тестування
Визначаємо поточне коло інтересів дитини й сфери для розвитку. Пройти тестування
Крок
3
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу