fbpx

Модуль Creative. Вік 12-14

Графік навчання:
20 лекцій на місяць
2 рази на тиждень
1 лекція – 60 хвилин
4 тренери та 1 куратор групи
Англійська для дітей (2 рази на тиждень)

Програма 12-14 років — інноваційний курс рівня В1+ CEFR, який навчає англійській мові через змістовні розповіді, тексти, прослуховування з елементами бізнес-англійської, захопливі ілюстрації та факти   про  навколишній світ  та  сьогодення. На курсі учні вчаться критичному мисленню, а також спілкуванню, вмінню висловлюватися та дискутувати критичному англійською через виконання презентаційних проєктів.

Soft Skills – Успішність та лідерство

Курс допоможе дитині краще розуміти себе, свої бажання та визначати власні сильні сторони. Учні опановують навички лайф- і тайм-менеджменту, шукають своє місце у світі сучасних професій.

3D

«3D  моделювання»  допомагає розвинути творчі здібності, проявляти фантазію та працювати в команді. Курс навчить застосовувати отриманні знання на практиці, створюючи цікаві 3D моделі та розвине креативне мислення.

Presentation Programmes

Курс   включає   12   тематичних   занять   і   розрахований   на   3   місяці. Програма   передбачає   практичне   освоєння   програм   MS   PowerPoint   та   Prezi, за допомогою яких дитина з легкістю зможе оформлювати будь-які презентації, щоб донести свої ідеї максимально цікаво і доступно. Заняття в будній день (2 лекції) та у вихідний день (3 лекції)

Нові групи стартують з 16 листопада.

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLab
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вступне тестування
Визначаємо поточне коло інтересів дитини й сфери для розвитку. Пройти тестування
Крок
3
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу