fbpx

CREATIVE Вік 6-8 років

Графік навчання:
20 занять на місяць
2 рази на тиждень
1 лекція – 30 хвилин
4 тренери та 1 куратор групи
Англійська для дітей (2 рази на тиждень)

Програма 6-8 років — інноваційний курс рівня А1 CEFR навчає англійській мові через цікаві розповіді, захопливі ілюстрації та дивовижні факти про навколишній світ і сьогодення. На курсі діти вчаться думати, спілкуватися та висловлюватися англійською через виконання творчих проєктів.

Soft Skills – Допитливість та комунікація (1 раз на тиждень)

Курс «Soft Skills: Допитливість та комунікація» допомагає розвинути цікавість до себе та оточуючих, керувати емоціями та опанувати ефективні поведінкові стратегії. Кожне заняття супроводжується практичними завданнями та іграми, які націлені на усвідомлення таких понять, як особисті та чужі кордони, емпатія, товариськість і доброта.Візуальне програмування Scratch для дітей

Візуальне програмування Scratch для дітей (1 раз на тиждень)

В основі програми “Візуальне програмування. ScratchJr” лежить вступна мова програмування для дітей 6-8 років ScratchJr, розроблена MIT Media Lab (США). Адаптована версія мови Scratch дозволяє дітям створювати власні ігри з рухомими персонажами, що спонукає до системного та аналітичного мислення, опанування методів розв’язання задач, креативності, мовних навичок.

Логіка (1 раз на тиждень)

Курс націлений на формування математичної компетентності в дітей, розвиток пізнавального інтересу до точних наук, вдосконалення, поглиблення та закріплення знань, вмінь і навичок. Учні вчаться визначати прості математичні залежності в навколишньому світі, моделювати процеси та ситуації із застосуванням логічного і творчого мислення, а також аналізу даних.

Нові групи стартують з 16 листопада.

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLab
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вступне тестування
Визначаємо поточне коло інтересів дитини й сфери для розвитку. Пройти тестування
Крок
3
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу