fbpx

Модуль Science. Вік 10-12 років

Графік навчання:
20 лекцій на місяць
2 рази на тиждень
1 лекція – 60 хвилин
4 тренери та 1 куратор групи
English

Програма 10-12 років — інноваційний курс рівня В1 CEFR, який навчає англійській мові через змістовні розповіді, тексти, прослуховування, захопливі ілюстрації та дивовижні факти про навколишній світ та сьогодення. На курсі діти вчаться думати, спілкуватися та висловлюватися англійською рівня В1 через виконання творчих проєктів.

Soft Skills: Креативне мислення

Курс «Soft Skills: Креативне мислення» розширює уявлення про креативність, вчить творчо підходити до складних завдань, формує сміливість та спонтанність, допомагаючи дитині бути більш впевненою та розкутою у спілкуванні та самопрезентації.

Основи Фінансової грамотності

«Основи фінансової грамотності» покликані зорієнтувати учнів, які ще тільки відкривають для себе навколишній світ, у таких явищах повсякденного життя як фінанси. Предмет дає розуміння структурно-логічних зв’язків між об’єктами та явищами, сприяє кращій адаптації дитини у глобалізованому світі.

Математика

Курс складається з 12 основних та одного заключного заняття. Кожне з них включає декілька тем основної програми, серед яких арифметика, операції з числами, логічні вправи на розвиток ерудиції, фігури на площині тощо. Структурований підхід допомагає учням ширше подивитися на звичні предмети та явища.

Нові групи стартують з 16 листопада.

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLab
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вступне тестування
Визначаємо поточне коло інтересів дитини й сфери для розвитку. Пройти тестування
Крок
3
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу