fbpx

МОДУЛЬ SCIENCE. Вік 6-8 років

Графік навчання:
20 лекцій на місяць
2 рази на тиждень
1 лекція – 30 хвилин
4 тренери та 1 куратор групи
Англійська для дітей (2 рази на тиждень)

Програма 6-8 років — інноваційний курс рівня А 1 CEFR, який навчає англійській мові через цікаві розповіді, захопливі ілюстрації та дивовижні факти про навколишній світ і сьогодення. На курсі діти вчаться думати, спілкуватися та висловлюватися англійською через виконання творчих проєктів.

Soft Skills: Допитливість та комунікація

Курс спрямований на розвиток жаги до знань навколишнє середовище, суспільство і себе в ньому. Ці знання допоможуть дитині опанувати стратегії поведінки в емоційних ситуаціях, розрізняти поняття доброти, емпатії, товариськості та власних цінностей.

Science: Як працює світ

Перше знайомство дитини з навколишнім середовищем: Світовий океан, його частини, склад та властивості повітря, поняття енергії та її перетворення. Дитина отримає деталізовані знання про те, як влаштований світ, як він працює, чому сонце, вітер та вода здатні утворювати енергію, як зберегти тепло та електроенергію у побуті тощо. Практичні завдання після кожної теми

Математика/Логіка

Курс формує у дітей математичну компетентність, розвиває пізнавальний інтерес до математичної науки, а також вчить виявляти прості математичні залежності в навколишньому світі, моделювати процеси й ситуації із застосуванням математичних вимірювань, логічного і творчого мислення.

Нові групи стартують з 16 листопада.

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLab
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вступне тестування
Визначаємо поточне коло інтересів дитини й сфери для розвитку. Пройти тестування
Крок
3
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу