fbpx

МОДУЛЬ STARTUP. Вік 9-11 років

Графік навчання:
12 лекцій на місяць
2 рази на тиждень
1 лекція – 60 хвилин
3 тренери та 1 куратор групи
Soft Skills / Самодисципліна та гнучкість мислення

Протягом курсу учні навчаться краще розуміти свої сильні сторони та зони розвитку, презентувати себе, формулювати свої цінності, ставити мету і визначати кроки її досягнення. Діти розвинуть розуміння своєї мотивації і бар’єри розвитку, почнуть застосовувати принципи тайм-менеджменту. Також діти навчаться ефективно працювати в команді, зокрема шляхом підготовки до фінального групового проєкту. 

Business Basics Analysis and Project Management / Основи бізнесу та проєктний менеджмент

Учні опанують основи фінансової грамотності, бізнесу та проєктного менеджменту.

Після закінчення курсу, вони навчаться приймати рішення щодо найпростіших витрат, будуть розуміти та знати функції та історію грошей, принципи раціонального користування грошима як розподіляти фінанси на різні категорії (доходи, витрати, заощадження) та як скласти особистий бюджет. Учні  познайомляться з основними поняттями та концепціями підприємництва, розглянуть свої хобі та інтереси через призму бізнесу. В кінці курсу вони зможуть створити свій перший бізнес-план та побудувати client-journey.

Крім того, учні навчаться реалізовувати проєкт в команді, формулювати цілі та завдання проєкту, розподіляти ролі, дотримуватися таймлайну, презентувати результати, використовувати принципи Agile-менеджменту та аналізувати помилки. 

Presentation and Storytelling / Презентації та сторітелінг

Учні навчаться створювати презентації у PowerPoint: з привабливим та функціональним дизайном та зрозумілою структурою; будуть розуміти принципи ефективного сторітеллінгу та застосовувати його для розробки структури презентацій; публічно виступати з презентацією; працювати над презентацією в команді (розподіл обов’язків),  створять фінальний проєкт –  презентацію. 

Купити зараз

Старт курсів у квітні-травні 2021

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLAB
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу Пройти тестування
Крок
3
Готуємося до занять
Надсилаємо запрошення до онлайн-платформи, розклад та готуємося до першого уроку
«Як створити wow-презентацію»
Курс для підлітків, які хочуть прокачати свої навички у створенні фонових презентацій для школи або власних потреб. Тривалість: 3 тижні, 6 занять. Старт – 10 травня.
«Як навчитися управляти стресом»
Курс для підлітків, про те як побороти стрес, пов'язаний з навчанням, взаєминами з батьками й друзями. Тривалість: 3 тижні, 6 занять. Незабаром повідомимо дату старту.
«StartUp»
Програма, де діти вчаться створювати власні стартапи та прокачують підприємницьке мислення. Тривалість: 4 місяці, 48 занять. Набір закрито, слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнатися про старт наступного набору.
«Мистецтво дебатів»
На програмі діти вчаться доносити свою точку зору та говорити на публіку, прокачують лідерські якості. Тривалість: 2 місяці, 16 занять. Старт – 5 травня.