fbpx

МОДУЛЬ STARTUP. Вік 7-8 років

Графік навчання:
12 лекцій на місяць
2 рази на тиждень
1 лекція – 45 хвилин
3 тренери та 1 куратор групи
Soft Skills / Допитливість та емпатія

Учні розвинуть свою креативність та допитливість, навчаться розуміти та пояснювати свої емоції, краще розпізнавати почуття інших людей. Діти навчаться краще формулювати запитання, розуміти поняття «особистих кордонів», пропонувати нові ідеї та обґрунтувати їх, працювати в команді, розповідати історії, вміти виділяти важливе. Також на курсі будуть закладені основи тайм-менеджменту та цілепокладання.

Business Basics / Основи бізнесу та фінансової грамотності

У результаті проходження цього курсу учні опанують базові знання з  фінансової грамотності та познайомляться з поняттями підприємництва.

Після курсу будуть розуміти та знати: що таке гроші, як та для чого вони зʼявилися, які функції виконують та як ними управляти; як розподіляти фінанси на різні категорії (доходи, витрати, заощадження); як складати бюджет, що таке успіх та багатство, що таке бізнес, товар, ринок, економіка, як можна заробляти на своїх захопленнях та хобі, які навички необхідні для досягнення успіху, історії досягнення успіху дітей, дорослих та компаній.

Science: Як працює світ

Учні розвинуть логічний та алгоритмічний стиль подання інформації, навчаться доводити власну думку, знаходити оптимальне розв’язання проблем, отримувати й обробляти нову інформацію, робити відповідні висновки. Учні опанують базові функції користування комп’ютером. Діти навчаться створювати малюнки у графічному редакторі Paint, розробляти презентації в програмі Microsoft Power Point, ефективно працювати з браузером та знаходити потрібну інформацію в інтернеті, дізнаються правила безпечної поведінки в інтернеті.

Купити зараз

Старт курсів у квітні-травні 2021

Для реєстрації потрібно виконати три прості кроки.

Крок
1
Консультація з куратором EscapeLAB
Відповідаємо на запитання, які у вас виникли, та записуємо на ознайомчий період навчання
Крок
2
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу Пройти тестування
Крок
3
Готуємося до занять
Надсилаємо запрошення до онлайн-платформи, розклад та готуємося до першого уроку
«Як створити wow-презентацію»
Курс для підлітків, які хочуть прокачати свої навички у створенні фонових презентацій для школи або власних потреб. Тривалість: 3 тижні, 6 занять. Старт – 10 травня.
«Як навчитися управляти стресом»
Курс для підлітків, про те як побороти стрес, пов'язаний з навчанням, взаєминами з батьками й друзями. Тривалість: 3 тижні, 6 занять. Незабаром повідомимо дату старту.
«StartUp»
Програма, де діти вчаться створювати власні стартапи та прокачують підприємницьке мислення. Тривалість: 4 місяці, 48 занять. Набір закрито, слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнатися про старт наступного набору.
«Мистецтво дебатів»
На програмі діти вчаться доносити свою точку зору та говорити на публіку, прокачують лідерські якості. Тривалість: 2 місяці, 16 занять. Старт – 5 травня.