Нажмите кнопку «Редактировать», чтобы изменить этот текст. Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

Комплексна навчальна програма для дітей 7-13 років: ESCAPE SMART START

Унікальна навчальна програма, яка об'єднала комплекс найважливіших дисциплін та навичок, необхідних дитині для орієнтування в сучасному світі. Мікс предметів, чотири години на день, 20% теорії та 80% практики.

Ми навчаємо навичкам 21 століття, яким не вчать у звичайній школі.

---
Що таке Escape Smart Start? - Це додаткова прогресивна освіта для дітей та підлітків 6-13 років.

Що отримає ваша дитина

✔ М'які навички 21 століття (Soft Skills)
Критичне мислення, ефективна комунікація, дизайн-мислення, креативність, фінансова грамотність, підприємницьке мислення, тайм-менеджмент, лідерство, усвідомленість, навички навчання, інтернет безпека, та багато іншого.

✔ Знання математики
Математика дозволяє розвинути важливі розумові якості: аналітика, дедукція (здатність до узагальнення), критичне мислення, прогнозування (вміння аналізувати, мислити на кілька кроків вперед). Також вона покращує можливості абстрактного мислення, здатність концентруватися, тренує пам'ять та посилює швидкість мислення..

✔ Навички програмування
Вивчення програмування відкриває дітям нові можливості, допомагає розвивати логічне мислення та мозок в цілому, діти отримують інструменти для самовираження найнеймовірнішими способами.

✔ Знання англійської мови
Вивчення іноземної мови - відмінне тренування для розуму. Знання додаткової мови допомагає розвиватися дитині набагато швидше та ефективніше, й відкриває ширші перспективи в майбутньому.

✔ Тренування мислення, рефлексії та емоційного інтелекту
Всі наші заняття побудовані таким чином, щоб тренувати вміння обміркувавати про свої дії, визначати свої сильні та слабкі сторони, працювати над собою, й розуміти свій емоційний стан.

✔ Активну життєву позицію
Ми допомагаємо дітям усвідомити, що вони самі можуть змінювати себе й світ навколо на краще вже сьогодні. Наші учні знають, що їхнє майбутнє залежить від них самих. Вони хочуть будувати своє життя і здійснювати свої мрії.

✔ Захоплених друзів
Коло спілкування формує особистість. Ініціативність та активне ставлення до життя заразливі. У Escape LAB ваша дитина знайде підтримку та натхнення серед ініціативних однолітків.

✔ Цілеспрямованість та вміння робити висновки з помилок
Ключ до розвитку - не боятися помилок, а вміти винести урок з них. Якщо людина не помиляється, то не вчиться нічому новому. На заняттях наши учні завжди мають свободу вибирати, помилятися, вчитися на помилках та пробувати знову.

Є питання?

Є питання?

Введіть свої дані та задайте питання, ми зв'яжемося з вами найближчим часом