fbpx

НАВЧАЛЬНИЙ МОДУЛЬ CREATIVE Вік 15-16 років

Графік навчання:
20 лекцій на місяць
2 рази на тиждень, заняття в будній день (2 лекції) та у вихідний день (3 лекції)
1 лекція – 60 хвилин
4 тренери та 1 куратор групи

Мови викладання (англійська та українська) (на вибір)

Англійська для дітей (2 рази на тиждень)

Програма  15-16  років  — інноваційний  курс  рівня  В2  CEFR,  який  навчає  англійській  мові  через змістовні  розповіді,  тексти,  прослуховування,  з  елементами  бізнес  та  спеціалізованої  профільної англійської, захопливі ілюстрації та факти про навколишній світ, а також формує критичне мислення та креативних підхід до завдань. На курсі діти вчаться думати, спілкуватися, висловлюватися та дискутувати англійською в межах рівня В2 через виконання творчих проєктів.

Soft Skills – Дизайн мислення

Курс спрямований на розвиток креативного мислення, вихід за межі шаблонів та стереотипного уявлення світу. Учні створять власний продукт з використанням технологій та інтересів бізнесу, що дозволить розвинути у дитині творчий та підприємницький потенціал.

Game Design

На курсі діти вчаться методам структуризації відеоігор за механіками та контентом, налаштуванню дизайну простору і часу, побудові концепції відеогри тощо. Крім того, учні знайомляться з можливостями та особливостями ігрового рушія, способами складання ігрових рівнів та комунікації гравця із середовищем.

Photoshop

Програма  Photoshop  передбачає  практичне  освоєння  растрового  і  векторного  редактора.  Учень отримає  навички  обробки  фотографії,  побудови  зображень  в  растровому  і  векторному  форматі, освоїть основи графічного дизайну.

By now

Початок навчання 14 вересня 2020

Лімітована кількість груп

Step
1
Консультація з куратором EscapeLab
Відповідаємо на виниклі у вас питання та записуемо на ознайомчий період навчання
Step
2
Вступне тестування
Визначаємо поточну зону інтересу дитини і сфери для розвитку Пройти тестування
Step
3
Вибір напрямку навчання та групи
Обираємо оптимальний напрямок і групу
«Creative»
Напрямок пов’язаний з розвитком креативних навичок та вивченням таких предметів як англійська, комунікативні та презентаційні навички, візуальне програмування та 2D анімація.